Hlavní strana webu farnosti Zděchov

Vítejte na stránkách Římskokatolické farnosti Zděchov. Na těchto stránkách naleznete informace o dění ve farnosti a to aktuální i dlouhodobějšího charakteru.

Aktuality:

Děkanátko 20.11.2021 - Doplňující informace
V našem děkanátu, konkrétně na Halenkově, proběhne děkanátní setkání mládeže od 12 do 25 let a přesto, že se covidová situace zhoršuje, věříme že s Boží pomocí všechno proběhne podle plánu.
Na děkanátko je již spuštěna registrace zde, tak pro ty co chtějí mít zajištěný oběd, je potřeba se přihlásit předem. V případě že se nepřihlásíte, tak se dá přihlásit i na místě, ale již bez oběda. Registrační příspěvek s obědem je 150 Kč, bez oběda to je 100 Kč.
Pro vstup na děkanátko je potřeba být otestovaný, nebo být naočkovaný a ideálně k tomu i otestovaný. Bez platného testu nebo očkování se děcka na děkanátko nedostanou, budeme to u registrace vyžadovat.
Ještě jedna informace, budete-li chtít jít na sportovní workshop, je potřeba si sebou vzít sálovou obuv (boty s nečernící podrážkou) a nějaké věci na převlečení.
Současně Vás všechny zveme na mši, která bude na děkanátku v Halenkově a kterou bude celebrovat o. Milan SVD a začne v 10 hod.

Mládež vsetínského děkanátu
Plakát děkanátko 2021