Hlavní strana webu farnosti Zděchov

Vítejte na stránkách Římskokatolické farnosti Zděchov. Na těchto stránkách naleznete informace o dění ve farnosti a to aktuální i dlouhodobějšího charakteru.

Aktuality:

POZDRAV OD OTCE VLASTIMILA
Milovaní farníci,
rád bych vás srdečně pozdravil a vyjádřil svou nesmírnou vděčnost za vaše vytrvalé modlitby i vaši přízeň. Hodně mě to pomáhá, až dojímá. Alespoň pár řádků k mému zdravotnímu stavu. Antibiotika již nemám, jsem delší dobu bez teploty, beru prášky na kašel, který se velmi mírní. Pomáhám si kyslíkem k okysličení plic, ale pořád ještě cítím dušnost. Rentgen plic byl zřejmě v nějaké probíhající úměrné normě. Tímto chci s radostí sdělit, že vše směřuje k lepšímu, dovolil bych si říci, že se stav zlepšil o 80 procent. Pokud nepřijde něco nečekaného. Denně na vás pamatuji, zvláště v noční době a brzy nad ránem. Jste pro mě moc vzácní a denně všem žehnám a nesu ve svém srdci.
P. Vlastimil

Zástup za P. Vlastimila v době nemoci:
František Král: 731 402 160
Tříkrálová sbírka 2021
Ohlášky 2312
Aktualizace vládních opatření 20.12.
Po celý týden dle vládního nařízení je možný počet účastníků uvnitř kostela nejvýše 25. A to včetně Štědrého večera. Prosím respektujme toto nařízení!
A pro ty, kteří přesáhnou tento počet bude nutné zůstat před kostelem. Je mi to líto, ale musíme se vládnímu rozhodnutí podřídit.
P. Vlastimil Vaněk
Jeden dárek navíc pro děti v Bangladáši - více informací zde
Předvánoční zpovídání ve farnostech děkanátu Vsetín
Zobrazit všechny příspěvky