Hlavní strana webu farnosti Zděchov

Vítejte na stránkách Římskokatolické farnosti Zděchov. Na těchto stránkách naleznete informace o dění ve farnosti a to aktuální i dlouhodobějšího charakteru.

Aktuality:

Aktualizace protipandemických opatření
Podle usnesení Vlády ČR ze dne 30.11.2020 bude s účinností od 3.12.2020 od 00:00 hod. do 12.12.2020 23:59 hod. na bohoslužbách povolen takový počet účastníků, který v daném kostele nepřekročí 30% míst k sezení (u nás do 40 osob).
Ve všední den mohou přijít na mši svatou i ti, kteří nemají zadaný úmysl. V neděli, je pak nutné respektovat 40 účastníků. Nad tento stav bude nutné zůstat na bohoslužbě před kostelem, kde je ozvučení.
V neděli vždy bude podáno Svaté přijímání souběžně i pro ty, kteří již nemohli být uvnitř kostela.
A též bude možnost přijmout Svaté přijímání hned po skončení nedělní mše svaté.

Na nedělní půlhodinovou adoraci 6.12. ve farnosti Hovězí, za děkanát ve 14,30 hod, se může zapsat 30 farníků - prosím o zaslání SMS tel: 739 246 029, nebo na Email, abych vás mohl zapsat. / 20 míst je rezervováno pro další farnosti z okolí/
Adventní roráty + Průvodce adventem
Farnost Dolní Němčí nabízí velmi zdařilou aplikaci k prožívání adventní doby. Roráty budou každý den k dispozici na webu roraty.online. A také jsou k dispozici jako mobilní aplikace Android na Google Play.

Též je možné si stáhnout Průvodce adventem 2020 pro Android pomocí služby Google Play.
Advent pro manžele-CPR
Krásný sobotní podvečer,
s velkou radostí a vděčností zasíláme odkaz na video pro manžele. Kéž je pobaví, povzbudí i inspiruje…
video-zde
Níže naleznete:
- Manželský adventní kalendář
- Pokyny pro manžele
Na na stránkách CPR je možné najít v Aktualitách odkaz na Advent pro manžele.
Irena a Petr Smékalovi

Manželský adventní kalendář
manželský_adventni_kalendar.pdf
Novéna za zastavení pandemie s prosbou o přímluvu sv. dětí (příloha, případně odkaz zde)